Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2580081
11503
413
Glass-objects
Angol üveg doboz, vadászjelenetes nyomat fedővel, sérült, 14x9x9cm
2580739
11504
413
Glass-objects
Rózsaszín csiszolt üveg váza, hibátlan, etikettel jelzett, Austria m:13cm
2580737
11505
413
Glass-objects
Rózsaszín csiszolt üveg váza, hibátlan, m:13cm
2580736
11506
413
Glass-objects
Bordó csiszolt üveg váza, kopásnyomokkal, m:11cm
2580734
11507
413
Glass-objects
2db bordó csiszolt üveg, váza, hibátlan, m:11-12cm
2545267
11508
413
Glass-objects
Vitrometan Mediaş román üveggyár, kosárka, kopott, etikettel jelzett, m:16cm
2545451
11509
413
Glass-objects
Ólomkristály bonbonnier és dobozka, kopott, m: 6 és 17 cm 2545280
11510
413
Glass-objects
Jégvödör, üveg, jelzés nélkül, kopott, m: 14 cm
2545290
11511
413
5500
Glass-objects
6 db üveg és kristály váza klf. méretben, kopott, apró csorbák.
2545363
11512
413
Glass-objects
Alco román kristály tálka, d: 16cm
2580732
11513
413
Glass-objects
Joska kristály levélnehezék, váza?, etikettel jelzett, hibátlan, m:8cm 2580729
11514
413
Glass-objects
6 db likőrös pohár, klf. mintával, hibátlan, m:5cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF