Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2582252
11528
413
Glass-objects
Talpas kínálótál, öntött üveg, kopott, m:14, d:28cm 2582258
11529
413
Glass-objects
Bordó üveg váza, csiszolt, kopott, m:11cm
2582260
11530
413
Glass-objects
Hamutál üveg, kopott, m:8cm
2582264
11531
413
Glass-objects
Ólomkristály cukortartó, metszett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
2582273
11532
413
Glass-objects
Borostyán sárga üveg váza. Anyagában színezett, csiszolt, apró kopásokkal. m: 29 cm
2582675
11533
413
Glass-objects
Art Deco márványüveg hamutál, kopásnyomokmkal, 15x12cm 2582927
11534
413
Glass-objects
Ónfedeles üveg korsó, felirattal Fine Königin unter den bieren, kopott, m: 16 cm 2583086
11535
413
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:15cm
2583087
11536
413
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:16cm
2583089
11537
413
3200
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:18cm
2583090
11538
413
3400
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:19cm
2583091
11539
413
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály kosár, kopásnyomokkal, m:15cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF