Gläser

Zahl der Lose: 160

Talpas kínálótál, öntött üveg, kopott, m:14, d:28cm
11528.

Rufpreis:
2 400 HUF

Bordó üveg váza, csiszolt, kopott, m:11cm
11529.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hamutál üveg, kopott, m:8cm
11530.

Hamutál üveg, kopott, m:8cm

Rufpreis:
2 000 HUF

Ólomkristály cukortartó, metszett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
11531.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Borostyán sárga üveg váza. Anyagában színezett, csiszolt, apró kopásokkal. m: 29 cm
11532.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco márványüveg hamutál, kopásnyomokmkal, 15x12cm
11533.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ónfedeles üveg korsó, felirattal Fine Königin unter den bieren, kopott, m: 16 cm
11534.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:15cm
11535.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:16cm
11536.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:18cm
11537.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dúsan csiszolt ólomkristály váza, kopásnyomokkal, m:19cm
11538.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Dúsan csiszolt ólomkristály kosár, kopásnyomokkal, m:15cm
11539.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF