Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526300
11552
413
2200
Glass-objects
Ólomkristály asztali hamutartó tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 18 cm
2526388
11553
413
Glass-objects
Ólomkristály süteményes tál, metszett, kis kopásnyomokkal, d: 27,5 cm 2505219
11554
413
Glass-objects
Mexikói üvegpohár, hámozott, ezüstözött, hibátlan, m: 20cm
2562226
11555
413
Glass-objects
Ólomkristály szalvétatartó, kopásnyomokkal, h:10,5cm, m:7,5cm 2553022
11556
413
Glass-objects
Borostyánüveg likőrös palack, dugó nélkül, kopásnyomokkal, m:18,5cm
2559114
11557
413
Glass-objects
Ónfedeles üveg korsó, csiszolt felirattal Happy Birthsday Dezső..., kopott, m:22 cm 2522262
11558
413
Glass-objects
2 db kristály, váza és tál, kopásnyomokkal, m: 13,5cm, d: 25 cm
2551450
11559
413
Glass-objects
Levélnehezék, apró csorbákkal, öntött, 20x13cm 2522904
11560
413
Glass-objects
Muránói üveg váza, kopott, jelzés nélkül, m: 28 cm
2522880
11561
413
Glass-objects
Muránói üveg kosárka, kopott, jelzés nélkül, m: 18 cm 2462204
11562
413
Glass-objects
Metszett üveg váza. Kis karccal. m: 21 cm
2424328
11563
413
3200
Glass-objects
Dekoratív szakított üveg váza, oldalán apró csorbával, m: 27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF