Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2577359
11491
413
Glass-objects
Bohémia 6db kristály talpas pohár, dobozban, m:13cm
2577945
11492
413
Glass-objects
Art Deco hialitüveg parfümtartó és hamutartó is egyven, kopott, 6x6cm
2584490
11493
413
3400
Glass-objects
Borostyánszínű, csiszolt üveg váza, figurális kígyó díszítéssel. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kisebb kopásnyomokkal, sérült, ragasztott, m: 19,5 cm
2578183
11494
413
Glass-objects
2db menet nélküli lámpabúra, kopásnyomokkal, d:16cm
2578361
11495
413
Glass-objects
2db patikaüveg, kopott, apró csorba m:15-16cm 2578783
11496
413
Glass-objects
Retró, füles üveg kancsó, jelzés nélkül, hibátlan, m:24cm
2579205
11497
413
Glass-objects
Kék üveg váza, hibátlan, m:30cm 2579425
11498
413
Glass-objects
Hegdűs Erzsébet: Dísztál. Üveg, jelzett, 26x20x7cm
2579712
11499
413
Glass-objects
Petróleum égő, üveg, kopásnyomokkal, m:31cm 2580060
11500
413
Glass-objects
Kristály feliratú üveg, csatos palack, m:34cm
2580061
11501
413
Glass-objects
Polgári Serfőző, Kőbánya üveg palack, 0,45L
2580082
11502
413
Glass-objects
Csiszolt üveg váza, kopásnyomokkal, m:26cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF