Gläser Zahl der Lose: 160
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2539696
11443
413
4800
Glass-objects
Régi bécsi kalcedonüveg pohár, kopott, feszültség látható benne, jelzés nélkül, m:11,5cm
2559093
11444
413
5500
Glass-objects
Cseh retró üvegváza, kopott, m:28cm 2533954
11445
413
Glass-objects
6 db színes kristály pohár, apró csorbákkal, m: 15 cm
2479299
11446
413
Glass-objects
Venini jelzéssel üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2518872
11447
413
Glass-objects
Piros-fehér anyagában színezett muránói asztali kínálótál, Barbini jelzéssel, kopásnyomokkal, 21×21 cm
2553028
11448
413
Glass-objects
Steiner Géza Eger szikvizes / szódás palack, 3db füles pohárral, kopott, hiányos, m:8 és 27,5cm
2522902
11449
413
Glass-objects
Muránói csizma formájú üveg kiöntő, kopott, jelzés nélkül, m: 22 cm
2550208
11450
413
Glass-objects
12 db kristály pezsgős pohár. Hibátlanok 21 cm
2437527
11451
413
Glass-objects
Art deco üveg váza, kisebb kopásnyomokkal, m: 14,5 cm
2513955
11452
413
Glass-objects
2454842
11453
413
5500
Glass-objects
2519980
11454
413
Glass-objects
Csiszolt kristály tálca. Hibátlan 33x22 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF