Gläser

Zahl der Lose: 160

Spaten München ón fedeles söröskorsó, formába öntött üveg, 0,5 l, m: 20 cm
11467.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Zománcfestett szakítottüveg kancsó, kopott, m:29cm
11468.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco likőrős übeg, apró lepattanások, m:18 cm
11469.

Rufpreis:
4 000 HUF

Antik szakított üveg váza, kék, kopott, m:16,5cm
11470.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Lengyel ólomkristály váza, dúsan csiszolt, hibátlan, etikettel jelzett, m:24cm
11471.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Muránói asztali kitámasztós tükör, jelzés nélkül, kopott, 13x15cm
11472.

Rufpreis:
4 000 HUF

Régi New York feliratú csatosüveg, korának megfelelő állapotban, m:24cm
11473.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Retró NDK-s üveg hőálló teáskanna, jelzés nélkül, hibátlan, m:12,5cm
11474.

Rufpreis:
1 000 HUF

3db üveg váza, irizáló kék üvegváza m:16cm, hibátlan, WMF Ikora Karl Wiedermann tervezte váza 1930 körül, sérült peremmel, m:20cm, muránói ezüsttel festett váza, kopásnyomokkal, m:10cm
11475.

Rufpreis:
2 000 HUF

Üveg gyümölcskínáló, műanyag rátétekkel, kopott, apró sérülésekkel m:15 d:28cm
11476.

Rufpreis:
3 000 HUF

Üveg gyertyatartó, fém rátétekkel, kopott, apró sérülésekkel m:22 d:14cm
11477.

Rufpreis:
2 800 HUF

Nachtmann német csiszolt kristály pezsgőspohár, 4db, szívecske mintával, etikettel jelzett, hibátlan, m:23,5cm
11478.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF