Antik Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2577910
11628
413
Antique
Fokos, fém markolat és fa nyél, kopott, h:92cm 2577173
11629
413
Antique
3 darabos néprajz tétel: kovácsoltvas sarló, kasza-üllő, szaruból készült kaszakő tartó 2516451
11630
413
4800
Antique
Abbázia üvegkép, fa keretben, kopott, d: 12cm 2580560
11631
413
Antique
Öntöttvas dísztál, katonák, rozsdás, jelzés nélkül Mohács??, d:22cm 2581423
11632
413
24000
Antique
2580284
11633
413
Antique
Faragott fa keretes tükör 57x91 cm
2580148
11634
413
15000
Antique
Pho kutyát ábrázoló régi, kínai pecsétnyomó. faragott jade kő 5 cm / Pho dog Chinese jade seal maker 2580671
11635
413
Antique
Feszület bronz korpusszal. Fa, bronz. XX. sz. eleje. 45 cm 2582687
11636
413
Antique
Jelzés nélkül: 2db, fali relief, hidegen festett gipsz, sérülésekkel, d:42cm
2583297
11637
413
Antique
Metallwarenfabrik Esslingen W. Quist Art Deco stílusú pohárkészlet, ezüstözött fém, üveg, bakelit, jelzett, kopásnyomokkal, 34x26cm 2573808
11638
413
Antique
Argentor alpakka váza, kivehető üveg betéttel. Jelzett, hibátlan. m: 33 cm 2579714
11639
413
Antique
XX. sz. eleje: Szabadkőműves kötény Selyem, bőr Fém csatokkal / Freemason apron Silk. leather 40x36 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF