Antik

Zahl der Lose: 71

Fokos, fém markolat és fa nyél, kopott, h:92cm
11628.

Rufpreis:
3 000 HUF

3 darabos néprajz tétel: kovácsoltvas sarló, kasza-üllő, szaruból készült kaszakő tartó
11629.

Rufpreis:
3 000 HUF

Abbázia üvegkép, fa keretben, kopott, d: 12cm
11630.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Öntöttvas dísztál, katonák, rozsdás, jelzés nélkül Mohács??, d:22cm
11631.

Rufpreis:
8 000 HUF

11632.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Faragott fa keretes tükör 57x91 cm
11633.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pho kutyát ábrázoló régi, kínai pecsétnyomó. faragott jade kő 5 cm / Pho dog Chinese jade seal maker
11634.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

Feszület bronz korpusszal. Fa, bronz. XX. sz. eleje. 45 cm
11635.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jelzés nélkül: 2db, fali relief, hidegen festett gipsz, sérülésekkel, d:42cm
11636.

Rufpreis:
8 000 HUF

Metallwarenfabrik Esslingen W. Quist Art Deco stílusú pohárkészlet, ezüstözött fém, üveg, bakelit, jelzett, kopásnyomokkal, 34x26cm
11637.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Argentor alpakka váza, kivehető üveg betéttel. Jelzett, hibátlan. m: 33 cm
11638.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

11639.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF