Antik

Zahl der Lose: 71

1914-es Ford T-modellnek az orrdísze, mely egyben hűtővíz hőmérő is volt. Kopott, jelzett, 14x8cm
11604.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüstözött alpakka cukordoboz, kulccsal, működő zárral. Jelzett, kopott, 10x7x7,5 cm
11605.

Rufpreis:
10 000 HUF

11606.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Pipa, Ópiumpipa. Sárkányt ábrázoló, faragott jáda? kő, száján apró lepattanással. 20 cm
11607.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db WMF alpakka ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopott 7 cm
11608.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Réz mozsár D.P. monogrammal, vésett díszítéssel, 19. század, korának megfelelő sérülésekkel m:12 cm, törő h:20cm
11609.

Rufpreis:
4 000 HUF
10

Antik réz dohánytartó doboz, kopott, m: 25 cm
11610.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Süss Nándor 1848 - 1921): Lejtszög mérő. Jelzett. 1900 körül. Korának megfelelő állapotban. 20x18cm.
11611.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
15

Szecessziós ón gyufatartó, jelzés nélkül, kopott, m:10cm
11612.

Rufpreis:
6 000 HUF

Régi kínai harang, kopott, m:15cm
11613.

Rufpreis:
6 000 HUF
19

Szecessziós ón kínálótál, jelzés nélkül, kopott 35x24cm
11614.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bomborított réz fali dísztál, keleti motívummal, kopott, jelzés nélkül, d:35cm
11615.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF