Antik Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2573511
11604
413
60000
Antique
1914-es Ford T-modellnek az orrdísze, mely egyben hűtővíz hőmérő is volt. Kopott, jelzett, 14x8cm
2583006
11605
413
Antique
Ezüstözött alpakka cukordoboz, kulccsal, működő zárral. Jelzett, kopott, 10x7x7,5 cm
2582955
11606
413
15000
Antique
2584706
11607
413
Antique
Pipa, Ópiumpipa. Sárkányt ábrázoló, faragott jáda? kő, száján apró lepattanással. 20 cm
2581955
11608
413
4200
Antique
2 db WMF alpakka ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopott 7 cm
2576012
11609
413
Antique
Réz mozsár D.P. monogrammal, vésett díszítéssel, 19. század, korának megfelelő sérülésekkel m:12 cm, törő h:20cm 2575940
11610
413
Antique
Antik réz dohánytartó doboz, kopott, m: 25 cm
2575760
11611
413
Antique
Süss Nándor 1848 - 1921): Lejtszög mérő. Jelzett. 1900 körül. Korának megfelelő állapotban. 20x18cm. 2574481
11612
413
Antique
Szecessziós ón gyufatartó, jelzés nélkül, kopott, m:10cm
2574499
11613
413
Antique
Régi kínai harang, kopott, m:15cm 2574523
11614
413
Antique
Szecessziós ón kínálótál, jelzés nélkül, kopott 35x24cm 2574524
11615
413
Antique
Bomborított réz fali dísztál, keleti motívummal, kopott, jelzés nélkül, d:35cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF