Antik Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2574473
11616
413
Antique
Sétapálca csont markolattal, fa, kopott, h:88cm 2574472
11617
413
Antique
Bányász bot, fa, öntöttvas markolattal, kopott, h:101cm 2574471
11618
413
Antique
Ópium pipa, hiányos szerelék, fa és agancs, kopott, h:95cm
2574470
11619
413
Antique
Sétabot, fa, szaru markolattal, kopott, m:85cm
2574469
11620
413
Antique
Réz fokos, fa nyéllel, kopott, h:85cm
2574468
11621
413
Antique
Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:93cm
2574467
11622
413
Antique
Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:83cm
2577171
11623
413
Antique
Ezüstözött alpakka, szecessziós kínálótál, jelzett (Henniger), kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, 36x20cm 2577129
11624
413
15000
Antique
Szecessziós réz kézi tükör, kopásnyomokkal, 44x19cm 2577918
11625
413
Antique
Régi réz távcső, sérült, h:30cm 2577917
11626
413
Antique
1910 körül, kerti növény permetező, réz, fa, jelzett Bécs h:39cm
2577916
11627
413
Antique
Bronz szecessziós kínáló, üvegbetét nélkül, kopott, 46x18cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF