Antik

Zahl der Lose: 71

Sétapálca csont markolattal, fa, kopott, h:88cm
11616.

Rufpreis:
12 000 HUF

Bányász bot, fa, öntöttvas markolattal, kopott, h:101cm
11617.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ópium pipa, hiányos szerelék, fa és agancs, kopott, h:95cm
11618.

Rufpreis:
10 000 HUF

Sétabot, fa, szaru markolattal, kopott, m:85cm
11619.

Rufpreis:
8 000 HUF

Réz fokos, fa nyéllel, kopott, h:85cm
11620.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:93cm
11621.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ébenfa sétapálca fém rátétekkel, hibátlan, h:83cm
11622.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüstözött alpakka, szecessziós kínálótál, jelzett (Henniger), kopásnyomokkal, apró horpadásokkal, 36x20cm
11623.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Szecessziós réz kézi tükör, kopásnyomokkal, 44x19cm
11624.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Régi réz távcső, sérült, h:30cm
11625.

Rufpreis:
3 000 HUF

1910 körül, kerti növény permetező, réz, fa, jelzett Bécs h:39cm
11626.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bronz szecessziós kínáló, üvegbetét nélkül, kopott, 46x18cm
11627.

Rufpreis:
4 000 HUF
15

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF