Antik

Zahl der Lose: 71

Antik kalapált réz dísztál, keleti vadászjelenettel, kopott, d: 29 cm
11640.

Rufpreis:
8 000 HUF

Historizáló bronz asztali tintatartó, 2 db üvegbetéttel, alján formaszámmal, apró kopásnyomokkal, 9,5x31x20 cm
11641.

Rufpreis:
8 000 HUF
37

Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
11642.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Imperial jelzett szecessziós ón kínálótál, kopott, 38x21cm
11643.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik kínai cloisonne, rekeszzománcos doboz, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm
11644.

Rufpreis:
10 000 HUF

Régi kínáló, márvány talp, bronz rátéttel, borostyánüveg tállal. Kopott, picit ferde. m: 19 cm, d: 29cm
11645.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11646.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szecessziós bronz női fejes dísz tál. Jelzés nélkül, repedéssel. d: 32 cm
11647.

Rufpreis:
12 000 HUF

Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm
11648.

Rufpreis:
4 000 HUF

Dekoratív falikárpit, farostra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült, historizáló stílusú fa keretben. 45,5x60,5 cm
11649.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm
11650.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fali tükör, népies szecessziós stílusú, sérült fakeretben. 37,5x26 cm
11651.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF