Antik Zahl der Lose: 71
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2579114
11640
413
Antique
Antik kalapált réz dísztál, keleti vadászjelenettel, kopott, d: 29 cm
2574075
11641
413
Antique
Historizáló bronz asztali tintatartó, 2 db üvegbetéttel, alján formaszámmal, apró kopásnyomokkal, 9,5x31x20 cm 2514640
11642
413
Antique
Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
2522837
11643
413
Antique
Imperial jelzett szecessziós ón kínálótál, kopott, 38x21cm 2523973
11644
413
Antique
Antik kínai cloisonne, rekeszzománcos doboz, jelzés nélkül, kopott, m: 12 cm
2514681
11645
413
24000
Antique
Régi kínáló, márvány talp, bronz rátéttel, borostyánüveg tállal. Kopott, picit ferde. m: 19 cm, d: 29cm 2491095
11646
413
15000
Antique
2532396
11647
413
Antique
Szecessziós bronz női fejes dísz tál. Jelzés nélkül, repedéssel. d: 32 cm 2460814
11648
413
Antique
Szecessziós ón likőrös készlet 6 db + 1 tál. 19x14 cm 2583137
11649
413
Antique
Dekoratív falikárpit, farostra kasírozva. Dekoratív, kissé sérült, historizáló stílusú fa keretben. 45,5x60,5 cm
2582578
11650
413
Antique
Antik, historizáló, réz falra akasztható dombormű, vallási jelenettel, SA jelzéssel, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, d: 32 cm
2579757
11651
413
Antique
Fali tükör, népies szecessziós stílusú, sérült fakeretben. 37,5x26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF