Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 128

Hárs Gábor: Egy túlélő naplója I-II. Bp., 2018, Szerzői. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötésekben. A szerző kettős dedikációjával.
15707.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Grosz Ernő: Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete, 223 p. + 16 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
15708.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kürenberg, Joachim von: Mire a falevelek lehullanak. II. Vilmos császár élete és kora. Bp., 1943, Pharos. Korabeli vászonkötésben, jó állapotban
15709.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mao Ce Tung: Beszédek és írások 1956-1974. szerk: Polonyi Péter h.n. é.n. k.n. Számozott, 19. számú. Kiadói papírkötésben. Zárt terjesztésű, kereskedelmi forgalomba nem került!
15710.

Rufpreis:
6 000 HUF

Napoleon album. I. Napoleon élete és kora, írók tanulmányaiban, festőművészek festményeiben és rajzaiban megvilágítva. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., [1912], Pesti Napló (Hornyánszky-ny.), 160 p + 12 t. Színes műmellékletekkel és szövegközi fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval.
15711.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gratz Gusztáv: A dualizmus kora. Magyarország története 1867-1918. I-II. köt. + A forradalmak kora. Magyarország története 1918-1920. Akadémiai Kiadó reprint sorozata. Bp., 1992, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
15712.

Rufpreis:
2 800 HUF

Blos, Wilhelm: A francia forradalom. A francia közállapotok és események népszerű ismertetése 1789-től 1804-ig. Ford.: Horovitz Jenő. Bp., 1909, Népszava Könyvkereskedés (Világosság-ny.), XII+628 p. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült fűzéssel.
15713.

Rufpreis:
2 800 HUF

Owen Booth - John Walton: A második világháború története képekkel. Ford.: Szabóné Győrfi Renáta. Bp.,2003. Holló és társa. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15714.

Rufpreis:
2 400 HUF

Remény és realitás Magyarország 1945.Szerk.: Horváth Zsolt, Kiss Réka. Bp., 2017., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15715.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár Katalin-Felvinczi Sándor: Térbe zárt pillanat. Epizódok a sztereofényképezés történetéből. Bp., 2006., Helikon. Gazdag képanyaggal (3 dimenziós képekkel) illusztrált. 3D szemüveggel. Kiadói kartonált papírkötés.
15716.

Rufpreis:
1 600 HUF

Volker Elis Pilgrim: "Szólíts csak nyugodtan Hitlernének!" Nők, akik a náci uralom díszei és leleplezői voltak. Bp., 1995., Panem-Grafo. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
15717.

Rufpreis:
1 600 HUF

Erdély öröksége. IV-VI. kötet. Bp.,1993-1994, Akadémiai Kiadó. Reprint! Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15718.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF