Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 128

Mályusz Elemér: Az erdélyi magyar társadalom a középkorban. Társadalom- és Művelődéstörténeti Tanulmányok 2. Bp.,1988., MTA Történettudományi Intézet. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón jegyzettel.
15695.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balla Antal: A legújabb kor gazdaságtörténete. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötésben.
15696.

Rufpreis:
800 HUF

István király emlékezete. Szerk.: Király László. Bp., 1987, Európa. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Szent István király képe a magyar irodalomban. Katalógus a Petőfi Irodalmi Múzeum kiállításához. Szerk.: Unger Zsolt. Bp., 2001, Petőfi Irodalmi Múzeum. Kiadói tűzött papírkötés.
15697.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kovács Éva - Lovag Zsuzsa: A magyar koronázási jelvények. Bp., 1986, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15698.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fritz Jenő: Vezető Gorsiumban. Székesfehérvár, 1983., István Király Múzeum. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
15699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Firmicus Maternus: Asztrológia - A pogány vallások tévelygéséről. Vál. és ford.: Bollók János. Prométheusz Könyvek 1. Bp., 1984., Helikon. Kiadói papírkötés.
15700.

Rufpreis:
1 400 HUF

Louis Frédéric: Japán hétköznapjai a szamurájok korában 1185-1603. Bp., 1968. Gondolat. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóval
15701.

Rufpreis:
1 000 HUF

Martti Santavuori: A fejedelem útja. Bp., 1976, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt papír védőborítóban.
15702.

Rufpreis:
800 HUF

15703.

Rufpreis:
1 400 HUF

15704.

Rufpreis:
1 200 HUF

Körmendi Balázs: Zsidó gyónás. Bp., 1990, az INTERART STÚDIÓ kiadása. Papírkötésben, kissé kopott borítóval de egyébként jó állapotban.
15705.

Rufpreis:
1 000 HUF

15706.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF