Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 128

Ricarda Huch: A harmincéves háború I-II. köt. Európa könyvkiadó. Bp., 1979, Európa. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
15719.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mészáros István: Mindszenty és Ortutay. Iskolatörténeti vázlat: 1945-1948. Bp, 1989, a szerző magánkiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Szent István Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
15720.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. Szerk.: Serédi Jusztinián. Bp.,1988, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15721.

Rufpreis:
1 000 HUF

Függetlenségi nyilatkozat 1849. Szerk.: Angi János, G. Szabó Botond, Tóth Béla. Debrecen, 1999., Multiplex Media-Debrecen University Press-Tiszántúli Református Egyházkerült és Debrecen Megyei Jogú Város,(Alföldi Nyomda.) Kiadói plüss kötés, jó állapotban. Számozott (00291./2500.) példány.
15722.

Rufpreis:
1 400 HUF

László Gyula: 50 rajz a honfoglalókról. Bp., 1986, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
15723.

Rufpreis:
1 000 HUF

Útikalauz vesztegzár idejére. 21 történet a XXI. századból. Szerk.: Lázs Sándor. Bp., 2000, Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15724.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Mester Emberek Míveinek árazása. Tímárok, kordovánosok és irhások, bocskorosok, magyar és német vargák, csizmadiák és kapcakötők árszabásai. (1597-1821.) Szerk. és bevezette: Flórián Mária. Bp., 1999., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés. Benne kiadói küldői kártyával, rajta az összeállító aláírásával.
15725.

Rufpreis:
1 200 HUF

E. Nagy Katalin et al.: A magyar királyok koronázó palástja. Bp., 2002, Magyar Képek. 211 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
15726.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kristó Gyula: Magyarország története 895-1301. Osiris Tankönyvek. Bp., 2003., Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15727.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sabine Melchior-Bonnet-Aude de Tocqueville: In flagranti. Ehebrecherinnen von der Antike bis heute. Hildesheim, 2000., Gerstenberg Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15728.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula: Árpád népe. Bp., 1988, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15729.

Rufpreis:
1 600 HUF

Diószegi György, Gáti József: A Multitude of Spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Ford.: Agnes Scott. Bp., 1992, B+V. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15730.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF