Mészáros István: Mindszenty és Ortutay. Iskolatörténeti vázlat: 1945-1948. Bp, 1989, a szerző magánkiadása. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Mindszenty József: Emlékirataim. Bp., 1989, Szent István Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói papírkötés.
Emlékkönyv Szent István király halálának kilencszázadik évfordulóján. Szerk.: Serédi Jusztinián. Bp.,1988, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Függetlenségi nyilatkozat 1849. Szerk.: Angi János, G. Szabó Botond, Tóth Béla. Debrecen, 1999., Multiplex Media-Debrecen University Press-Tiszántúli Református Egyházkerült és Debrecen Megyei Jogú Város,(Alföldi Nyomda.) Kiadói plüss kötés, jó állapotban. Számozott (00291./2500.) példány.
A Mester Emberek Míveinek árazása. Tímárok, kordovánosok és irhások, bocskorosok, magyar és német vargák, csizmadiák és kapcakötők árszabásai. (1597-1821.) Szerk. és bevezette: Flórián Mária. Bp., 1999., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés. Benne kiadói küldői kártyával, rajta az összeállító aláírásával.
E. Nagy Katalin et al.: A magyar királyok koronázó palástja. Bp., 2002, Magyar Képek. 211 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papírborítóban, jó állapotban.
Sabine Melchior-Bonnet-Aude de Tocqueville: In flagranti. Ehebrecherinnen von der Antike bis heute. Hildesheim, 2000., Gerstenberg Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Diószegi György, Gáti József: A Multitude of Spectacles. Hungary's Role in the History of World Exhibitions. Ford.: Agnes Scott. Bp., 1992, B+V. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.