Tétel

Katalognummer:

14835.
Beendet 411. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Canitoga hőse. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Hans Albers, Charlotte Susa és mások szereplésével. Bawaria Film. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a litográfián. Kincs Emil nyomda. Lapszéli kisebb sérülésekkel, hiányokkal, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German movie "Wasser für Canitoga" with Hans Albers, with smaller damages on the edges, lithography on paper.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras