Tétel

Katalognummer:

14836.
Beendet 411. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Aranyat asszonyért. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1939. Viktor Staal, Kirsten Heiberg, Karl Martell és mások szereplésével. Ufa. Litográfia, papír. P Kiss jelzéssel a litográfián. Rovenszky kőnyomda. Lapszéli apró sérülésekkel, felső részén kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×31 cm / Vintage Hungarian poster of the German Ufa movie "Frauen für Golden Hill", with very small damages on the edges, lithography on paper.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras