Tétel

Katalognummer:

14834.
Beendet 411. Fernauktion
Plakat

Rufpreis:

20 000 HUF

Beschreibung:

Erdélyi kastély. Hunyady Sándor színműve filmen. Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1940. Páger Antal, Tasnády F. Mária, Mezey Mária, Greguss Zoltán szereplésével. Rendezte: báró Podmanicky (Podmaniczky) Félix. Atelier film. Litográfia (Grund lito, Bp.), papír. Győrfy László (?) jelzéssel a plakáton. Lapszéli kisebb sérülésekkel, felső része kissé foltos. Hajtásnyomokkal. 94×29,5 cm / Vintage Hungarian movie poster, with damages on the edges, lithography on paper.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras