Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559340
11801
411
Flea Market
Csodaszarvas, aranyszálas hímzés, dekoratív üvegezett fa keretben, 16,5x23 cm 2560013
11802
411
Flea Market
13 db üres modern berakós fényképalbum, 10x15 cm 2562046
11803
411
Flea Market
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy legyezővel. Fa intarzia. Dekroatív, sérült fa keretben, 23,5×18 cm
2557475
11804
411
Flea Market
Régi hímzett piros bársony sapka, zöld szegéllyel, kopásnyomokkal, valamint kis foltokkal a simléderen, belül bélyegzéssel (Böhm Sándorné, Újpest), 25x21 cm. 2469921
11805
411
Flea Market
Afrikai keményfa faragott maszk. fali dísz 25 cm 2401292
11806
411
Flea Market
Díszdoboz a Vajdahunyad-vár képével, plexi és fém, kis kopással, karcolásokkal, 21x16x5,5 cm
2401289
11807
411
Flea Market
Fekvő akttal díszített hamutál, műgyanta, kisebb karcolásokkal, d: 10,5 cm
2527687
11808
411
Flea Market
4db fagylaltos kanál, dobozban, jelzett, ezüstözött alpakka, kopásnyomokkal. 2527683
11809
411
Flea Market
Japán porcelánbetétes fém 6db süteményes villa, dobozban, jelzett, kopásnyomokkal. 2540784
11810
411
Flea Market
Cukor és porcukorszóró, üveg, fém tetővel, kopott, részben jelzett, m:13 és 14 cm 2524331
11811
411
Flea Market
Réz gyertyatartó, m: 28 cm
2506538
11812
411
4800
Flea Market
Szaru állatfigurák. 5 db. m: 10 és 26 cm között. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF