Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2559384
11971
411
Flea Market
Ón italos flaska, kopott, jelzett, m:13cm 2559343
11972
411
Flea Market
Fém hajó formájú könyvtámasz pár, kopott, m:14cm 2559157
11973
411
Flea Market
Intarziás biedermeier fadoboz, kopott, működő zár+kulcs, 24x17x15cm 2559148
11974
411
Flea Market
Art Deco fali lámpa, porcelán üveg, SÉRÜLT búramenet, ettől függetlenül funkcionál, 10x10x16cm 2559105
11975
411
Flea Market
Műanyag figurális virágtartó üveg betéttel, kopott, 10cm
2558784
11976
411
Flea Market
Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
2558743
11977
411
Flea Market
Aranyozott fa újságtartó, jelzett, 34x24x37cm 2558464
11978
411
Flea Market
Vegyes benzines öngyújtók, kopott, cca 5x5cm (Zippo, Imco, Rowenta stb.) 2558408
11979
411
Flea Market
Mirage Berlin Goerz német távcső, bőrtokban, kopott, 14x10cm 2558399
11980
411
Flea Market
Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm
2558071
11981
411
Flea Market
Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm
2557752
11982
411
Flea Market
Fél cipős doboznyi vegyes bizsu nyakláncok.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF