Flohmarkt

Zahl der Lose: 542

Ón italos flaska, kopott, jelzett, m:13cm
11971.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Fém hajó formájú könyvtámasz pár, kopott, m:14cm
11972.

Rufpreis:
4 000 HUF

Intarziás biedermeier fadoboz, kopott, működő zár+kulcs, 24x17x15cm
11973.

Rufpreis:
4 000 HUF

Art Deco fali lámpa, porcelán üveg, SÉRÜLT búramenet, ettől függetlenül funkcionál, 10x10x16cm
11974.

Rufpreis:
2 000 HUF

Műanyag figurális virágtartó üveg betéttel, kopott, 10cm
11975.

Rufpreis:
1 000 HUF

Agyag Hadsereg katonái és ló, Qin Shi Huang Di (Kr.e. 259 - 210) kínai császár mauzóleumából. Kicsinyített másolat (Replika) szobor, dobozban, kopott, öntött kerámia.
11976.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aranyozott fa újságtartó, jelzett, 34x24x37cm
11977.

Rufpreis:
8 000 HUF

Vegyes benzines öngyújtók, kopott, cca 5x5cm (Zippo, Imco, Rowenta stb.)
11978.

Rufpreis:
8 000 HUF

Mirage Berlin Goerz német távcső, bőrtokban, kopott, 14x10cm
11979.

Rufpreis:
6 000 HUF
10

Bronz asztali lámpa ernyővel, m:27cm
11980.

Rufpreis:
3 000 HUF

Régi szövött terítő, kopott, 180x140cm
11981.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fél cipős doboznyi vegyes bizsu nyakláncok.
11982.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF