Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2557750
11983
411
Flea Market
6 db retró öntött üveg só és borstartó. Kopott, m: cca. 8cm
2557746
11984
411
Flea Market
Régi nagyméretű zár, 2db kulccsal, kilinccsel, kopott. Működik. h: 36cm
2557719
11985
411
Flea Market
Retró külni + üres üvegek cca7db.
2557716
11986
411
Flea Market
Retró zöld üveges parfüm, 95ml + mini parfüm.
2557668
11987
411
3400
Flea Market
Vegyes varró és hímző dolgok, stoppoló, keret gyűszű, stb.
2557584
11988
411
Flea Market
Fali, konyhai fapolc 45x31cm
2557560
11989
411
Flea Market
1db táska, 2 db kalap, kopott.
2557517
11990
411
Flea Market
Réz füles kínáló, kopott, jelzett, d:23cm 2557519
11991
411
Flea Market
Figurális fém gyertyatartó, jelzés nélkül, kopott, ferde, m:21 cm 2557363
11992
411
Flea Market
5 db retró üvegtojás, kopott, cca 8cm. 2557351
11993
411
Flea Market
Papírmasé piros tojás, Fröhliche Östern felirattal, kopott, sérült d:23cm 2557336
11994
411
Flea Market
Régi csatos bőrönd / koffer, kulcs nélkül, kopásnyomokkal, Jelzett: Alstermo Bruk. cca. 1940 80*48*27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF