Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2556118
11886
411
Flea Market
Retró férfi piperekészlet, bőr tokban, kopott, hiányos, 35x25cm 2556084
11887
411
Flea Market
Kisdoboz, vegyes bizsukkal. 14x10,5cm 2556069
11888
411
Flea Market
1978 Politikai földgömb, kopott d:33cm
2555989
11889
411
Flea Market
Johann Bosch útépítő vállalkozó névjegytartó, műkő, spiáter, kopott, 12x16,5cm 2555975
11890
411
Flea Market
Franck kávésdobozban 14 db szobrász kellék, részben jelzett, Wagner, bronz kanalak, simítók. 18x11,5x6cm
2554891
11891
411
Flea Market
Indiai dekoratív, luxus kivitelű selyem sál 180x55cm 2554879
11892
411
Flea Market
Figurális gyertyatartó trófea, afrikai antilop lábbal díszítve, kopott, m:29cm
2554873
11893
411
Flea Market
Fém pohártartó, m:22cm, 6db üveg pohárral m:13cm, klf italmárkákkal díszítve (Lánchíd, Budafok, Plum, Cabinet -brandy, Unicum, Barack pálinka) kopott,
2554779
11894
411
Flea Market
Kemény férfikalap, 1940 körül, "Kőnig Budapest" VII. Erzsébet krt. 48., VIII. József krt. 23. etikett jelzéssel, gyapjú, bőr, selyem. k: 53cm 2554165
11895
411
Flea Market
Nagyfeszültségű áramvizsgáló, tűs, 110-380v, kopott
2554158
11896
411
Flea Market
6 személyes likőrös készlet, alpakka, kopott.
2554115
11897
411
3800
Flea Market
1 pár Caber olasz sícipő, 41-es méret???, kopott.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF