Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2526292
11862
411
Flea Market
12 db használt, működő műanyag bútorgörgő + 18 db beütőhüvely + 3 db tengely
2543372
11863
411
2200
Flea Market
2 db art deco réz lámpabúra, d: 19 cm, 14 cm 2542039
11864
411
Flea Market
Réz, fa csillár, sérült, kopott, d:50cm, m:74cm
2535585
11865
411
Flea Market
49 részes olasz ezüstözött evőkészlet. Kopott.
2535322
11866
411
Flea Market
Tükrös ékszeres ládika, fa, fém veretekkel, lakatzáras, lakat nélkül, kopott, 24,5x15,5x12,5cm
2516811
11867
411
Flea Market
Ezüstözött alpakka borospohár, jelzés nélkül, kopott m: 12cm 2535302
11868
411
Flea Market
Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm
2535300
11869
411
Flea Market
Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 28x15x16cm
2473834
11870
411
Flea Market
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
2465379
11871
411
Flea Market
2444533
11872
411
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
2483949
11873
411
Flea Market
2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF