Flohmarkt

Zahl der Lose: 542

12 db használt, működő műanyag bútorgörgő + 18 db beütőhüvely + 3 db tengely
11862.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 db art deco réz lámpabúra, d: 19 cm, 14 cm
11863.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Réz, fa csillár, sérült, kopott, d:50cm, m:74cm
11864.

Rufpreis:
8 000 HUF

49 részes olasz ezüstözött evőkészlet. Kopott.
11865.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tükrös ékszeres ládika, fa, fém veretekkel, lakatzáras, lakat nélkül, kopott, 24,5x15,5x12,5cm
11866.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüstözött alpakka borospohár, jelzés nélkül, kopott m: 12cm
11867.

Rufpreis:
2 400 HUF

Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 24x15x16cm
11868.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fonott füles piknikkosár, kopott, sérült, 28x15x16cm
11869.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
11870.

Rufpreis:
8 000 HUF

11871.

Rufpreis:
1 800 HUF

3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
11872.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
11873.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF