Flohmarkt Zahl der Lose: 542
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2529076
11777
411
Flea Market
Petroleum lámpa, cilinder nélkül, made in Hungary m: 20 cm 2529083
11778
411
Flea Market
Art Deco elektromos teafőző, kopott, nem működik, jelzett, m: 16 2529095
11779
411
Flea Market
Retró lenyomós kávéfőző, kopott, karcos, hőálló üvegbetéttel. m: 22cm 2529098
11780
411
6500
Flea Market
Alpakka pezsgős vödör, kopásnyomokkal, kis horpadásokkal, jelzett m: 22,5 cm 2529101
11781
411
Flea Market
Réz pezsgős vödör, kopásnyomokkal, kis horpadásokkal, m: 21 cm 2529129
11782
411
Flea Market
Biedermeier gyertyatartópár, bronz, kopott, horpadásokkal, apró repedések m:14cm
2555191
11783
411
3800
Flea Market
Fali sarokpolc, konzol, fából 18x15 cm 2555194
11784
411
3800
Flea Market
2555197
11785
411
Flea Market
3 db bronz lófejes ruhaakasztó, fogas 15 cm 2554630
11786
411
Flea Market
Falikar párban. Fa test, festett, vászon burákkal 13-24 cm
2514576
11787
411
Flea Market
Alpakka gyertyatartó, jelzés nélkül, kopott, m: 23 cm 2514577
11788
411
Flea Market
Sárgaréz gyertyatartó, jelzés nélkül, kopott, m: 17 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF