Bridzs. Felvevőjáték kezdőknek és haladóknak. Szerk.: Boóc András, Forgács Ferenc. Bp., é.n., Budapesti Bridzs Egyesület Elméleti Bizottsága. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval, tollas bejegyzésekkel.
Ötvenéves az Újpesti Cérnagyár. A Pamutfonóipari Vállalat Újpesti Cérnagyárának jubileumi, belső kiadványa. Szerk.: Paulovits Ágoston. Miskolc, é.n., Borsod megyei Lapkiadó Vállalat, 74 p. + 1 kihajtható tábla. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval.
Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál (egy kötetben). New York, 1960, "Duna". Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a belső kötéstáblák foltosak.
Szabó Dezső: Karácsony Kolozsvárt. Bp., 1932, Káldor Könyvkiadóvállalat, 174+1 p. Első kiadás. A borítón Végh Dezső grafikájával. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. Szőcs Zoltán író, Szabó Dezső monográfusának ex libris-ével, tulajdonosi bélyegzőjével és autográf ajánlási soraival.
Gérard Francois: Szökevények a világűrben. Tarka Regénytár 13. Újvidék, é.n., Fórum Lap- és Könyvkiadó, 64 p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, kissé laza kötéssel, egy lap kijár.
Halmosi Sándor: Annapurna déli lejtőin. Új Versek 18. Bp., 2016, Littera Nova-Fiatal Írók Szövetsége-Polis. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.