Szüle Mihály: Nyaraljon a Sing-Singben; Egy bolond százat csinál (egy kötetben). New York, 1960, "Duna". Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban, a belső kötéstáblák foltosak.