The Big Book of Breasts. The Golden Age of Natural Curves. Szerk.: Dian Hanson. Köln, 2006, Taschen, 395+1 p. Rengeteg színes és fekete-fehér aktfotóval illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé koszos kiadói műanyag védőtokban, jó állapotban.
Devecseri Gábor műfordító három dedikált kiadványa: 1964 Devecseri Gábor: Homérosz és az új fordítások. Különlenyomat a Filológiai Közlöny 1964. évi 1-2. számából, 46p, Kezdetek és örök megújulások. Gondolatok a régi magyar drámai emlékek kapcsán. ; Mégegyszer a Homérosz-fordtásokról
Földes Béla: A nemzetgazdaság és pénzügytan vezérfonala. Bp, 1906, Athenaeum. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kopott, foltos egészvászon kötésben, meglazult kötéssel és ceruzával írt jegyzetekkel.
Inge Nielsen: A szeretkezés tudománya. Ölelj úgy, hogy jó legyen! Budapest, 1992., Top Trading Hungary Kereskedelmi Kft. Kiadói papírkötésben, kissé gyűrött.