Porzellan

Zahl der Lose: 363

Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11375.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm
11376.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm
11377.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi virágos kulacs. Kézzel festett, jelzett hibátlan 20 cm
11378.

Rufpreis:
1 800 HUF

2 darabos Hollóházi porcelán szett Bodrog áruház, Sárospatak. Váza, tálka. sz 16 cm, m: 21 cm
11379.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm
11381.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Aquincumi porcelán hófehérke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11382.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi cipőfűző óvodás fiú és kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, 10 cm
11383.

Rufpreis:
2 000 HUF

Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, 8x4,5cm
11384.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aquincumi madár pár, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm
11385.

Rufpreis:
1 000 HUF

Aquincum váza, márványozott porcelán, jelzett, hibátlan. m: 25 cm
11386.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

Aquincum lány , kézzel festett porcelán. Jelzett, kopott. m: 13 cm
11387.

Rufpreis:
1 200 HUF
10

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF