Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2495570
11375
404
Hollóházi porcelán balerina, kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 13 cm 2495729
11376
404
Hollóházi porcelán őzike, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 2495644
11377
404
Hollóházi Sopron látképes kulacs. Matricás, jelzett, minimális kopással. 20 cm
2495646
11378
404
Hollóházi virágos kulacs. Kézzel festett, jelzett hibátlan 20 cm 2495680
11379
404
2 darabos Hollóházi porcelán szett Bodrog áruház, Sárospatak. Váza, tálka. sz 16 cm, m: 21 cm 2495604
11381
404
Hollóházi pletykálkodók, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 2492985
11382
404
Aquincumi porcelán hófehérke, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2429023
11383
404
Aquincumi cipőfűző óvodás fiú és kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm, 10 cm 2491116
11384
404
Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, 8x4,5cm
2491171
11385
404
Aquincumi madár pár, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 10 cm 2495564
11386
404
Aquincum váza, márványozott porcelán, jelzett, hibátlan. m: 25 cm 2496949
11387
404
Aquincum lány , kézzel festett porcelán. Jelzett, kopott. m: 13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF