Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2492646
11363
404
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2492647
11364
404
Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, hibátlan. 14x12 cm
2492648
11365
404
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 13 cm 2492934
11366
404
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamutartó d: 17 cm, bonbonniere d: 17 cm, és váza m: 15,5 cm. Jelzett, hibátlan, díszdobozban. 2492947
11367
404
Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal m: 18 cm . 2493208
11368
404
5 db retró Hollóházi csésze. Jelzett. Kopott. d: 10 cm, m: 5 cm 2493452
11369
404
Hollóházi süteményes tál, matricás, jelzett hibátlan, d: 32 cm 2495262
11370
404
Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
2494071
11371
404
Hollóházi pálinkás kupica, 6 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4,5 cm
2493711
11372
404
Hollóházi Honvéd labdarúgó, kézzel festett, jelzett, kisebb mázhibával, kopásnyomokkal, m: 27 cm 2495574
11373
404
Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm 2495578
11374
404
Hollóházi asztali szett. Matricás, jelzett, hibátlan. 9 cm, 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF