Porzellan

Zahl der Lose: 363

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm
11363.

Rufpreis:
2 400 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett tálka. Jelzett, hibátlan. 14x12 cm
11364.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonbonniere. Jelzett, hibátlan. d: 13 cm
11365.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamutartó d: 17 cm, bonbonniere d: 17 cm, és váza m: 15,5 cm. Jelzett, hibátlan, díszdobozban.
11366.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hollóházi porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal m: 18 cm .
11367.

Rufpreis:
1 000 HUF

5 db retró Hollóházi csésze. Jelzett. Kopott. d: 10 cm, m: 5 cm
11368.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi süteményes tál, matricás, jelzett hibátlan, d: 32 cm
11369.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi matyó népviseletes lány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11370.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi pálinkás kupica, 6 db, részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4,5 cm
11371.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hollóházi Honvéd labdarúgó, kézzel festett, jelzett, kisebb mázhibával, kopásnyomokkal, m: 27 cm
11372.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hollóházi porcelán hegedűs kisfiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan , m: 14,5 cm
11373.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi asztali szett. Matricás, jelzett, hibátlan. 9 cm, 15 cm
11374.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF