Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2471388
11339
404
2433295
11340
404
4800
2287911
11341
404
2 db Wilhelmsburg gyertyatartó, Máz alatti kék festéssel. Jelzett, hibátlan. 11 cm, 22 cm
2491152
11342
404
Pulyka formájú mártásos tál. Jelzett, színesen festett porcelán. Apró csorbákkal. m: 17 cm, d: 13x10cm 2365175
11343
404
26000
XIX, sz vége. Puttó motívumos fajansz urna váza. Kézzel festett, mázas, jelzés nélkül. Egy egyész apró hajszálrepedéssel m: 20 cm
2195039
11344
404
2421308
11345
404
2458233
11346
404
12 darabos feliratos porcelán fűszertartó készlet fedelekkel, kétféle méretű edényekkel: m: 18 cm, m. 11 cm Kopásokkal
2474214
11347
404
11000
4 db Láng M. Budapest áttört, porcelán tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 19 cm
2414261
11348
404
Hollóházi porcelán hat személyes mokkás készlet tálcával. Kézzel festett, jelzett, egy minimális lepattanással a rózsán. 2490272
11349
404
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm 2490846
11350
404
Hollóházi kobaltkék medalionos díszváza, mitológia jelenetes. Kopott. Jelzett. m: 30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF