Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2491642
11219
404
Herendi Apponyi mintás tejszínkiöntő. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal. m: 9 cm. 2491637
11220
404
Herendi Apponyi mintás cukortartó. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbákkal. m: 10 cm, d: 11 cm. 2497465
11221
404
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm 2491628
11222
404
Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal, 15×9 cm. 2492644
11223
404
Herendi zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. d: 11,5cm 2487877
11224
404
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Sérült. m: 33 cm 2491615
11225
404
24000
Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. Jelzett, m: 36 cm.
2491604
11226
404
24000
Herendi hecsedli mintás kaspó, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott. 2491611
11227
404
Herendi hecsedli mintás váza, m: 16 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, hibátlan.
2491610
11228
404
Herendi hecsedli mintás kaspó, m: 9 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott. 2491633
11229
404
Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbákkal. m: 12 cm. d: 12 cm. 2491630
11230
404
Herendi másodosztály hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán apró csorbákkal, jelzett, m: 11 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF