Porzellan

Zahl der Lose: 363

Herendi Apponyi mintás tejszínkiöntő. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal. m: 9 cm.
11219.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi Apponyi mintás cukortartó. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbákkal. m: 10 cm, d: 11 cm.
11220.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14 cm
11221.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi Apponyi mintás leveles tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró kopásokkal, 15×9 cm.
11222.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan. d: 11,5cm
11223.

Rufpreis:
2 400 HUF

Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett porcelán. Jelzett. Sérült. m: 33 cm
11224.

Rufpreis:
1 000 HUF
10

Herendi hecsedli mintás fedeles váza. Apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. Jelzett, m: 36 cm.
11225.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi hecsedli mintás kaspó, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott.
11226.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Herendi hecsedli mintás váza, m: 16 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, hibátlan.
11227.

Rufpreis:
10 000 HUF

Herendi hecsedli mintás kaspó, m: 9 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott.
11228.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán, jelzett, apró csorbákkal. m: 12 cm. d: 12 cm.
11229.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi másodosztály hecsedli mintás bonbonier. Kézzel festett porcelán apró csorbákkal, jelzett, m: 11 cm.
11230.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF