Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2363387
11231
404
200000
2363346
11232
404
60000
2421102
11233
404
2495156
11234
404
Herendi virág mintás porcelán lámpa. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, régi burával 50 cm
2491608
11235
404
Herendi virágmintás kaspó, m: 20 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott.
2433416
11236
404
11000
Herendi virág mintás süteményes tányérok 6 db Kézzel festett, jelzett, egyiken hajszálrepedéssel. d:20,5 cm
2497467
11237
404
Herendi Levese tál porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, kopott. 34x21x22 cm 2491612
11238
404
Herendi virágmintás váza, m: 17 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, hibátlan.
2491609
11239
404
Herendi virágmintás kaspó, m: 15 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, apró kopásokkal. 2491605
11240
404
Herendi kosfejes virágmintás kaspó, m: 16 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott. 2495285
11241
404
Herendi virágmintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, kis kopással, m: 15,5 cm, d: 19 cm 2491606
11242
404
Herendi kis kaspó, háncsnyomott porcelán, m: 9 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, apró kopásokkal. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF