Porzellan

Zahl der Lose: 363

11291.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

2 db Herendi táncosnő. Festetlen mázas fehér porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett, apró gyári hibákkal, m: 21 és 29 cm.
11292.

Rufpreis:
10 000 HUF
50

Herendi, Ezeregyéjszaka bisquit porcelán plakett. Hibátlan. Jelzett. d: 18 cm
11293.

Rufpreis:
2 000 HUF
10

Herendi porcelán rózsaszín rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm
11294.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm
11295.

Rufpreis:
3 000 HUF

Herendi sárgarózsa, kézzel festett, sérült, kopott, jelzett (1940), 14,5x8cm
11296.

Rufpreis:
1 000 HUF

Herendi 3 db virág (Rózsa és ibolya) Kopott csorba, jelzett. cca. 7 cm
11297.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. 7 cm
11298.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay eozin mázas porcelán nyaklánc medál, bőr láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 38 mm
11299.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay ezüst és fehér mázas porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 50 mm
11300.

Rufpreis:
5 000 HUF
23

Zsolnay eozin mázas porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 50 mm
11301.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
22

11302.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF