Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2365473
11291
404
30000
Szilágyi Nagy István (1900-1954): Herendi porcelán Kleopátra a kígyóval, kézzel festett, jelzett a talapzaton (Szilágyi Nagy István) és az alján (Herend), a fenekén mázhibával, m: 26 cm
2491625
11292
404
2 db Herendi táncosnő. Festetlen mázas fehér porcelán, tervező: Lux Elek. Jelzett, apró gyári hibákkal, m: 21 és 29 cm. 2492618
11293
404
Herendi, Ezeregyéjszaka bisquit porcelán plakett. Hibátlan. Jelzett. d: 18 cm 2497021
11294
404
Herendi porcelán rózsaszín rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2497023
11295
404
Herendi porcelán sárga rózsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 9x6 cm 2459926
11296
404
Herendi sárgarózsa, kézzel festett, sérült, kopott, jelzett (1940), 14,5x8cm
2490165
11297
404
Herendi 3 db virág (Rózsa és ibolya) Kopott csorba, jelzett. cca. 7 cm 2495576
11298
404
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett, lepattanással. 7 cm 2497345
11299
404
Zsolnay eozin mázas porcelán nyaklánc medál, bőr láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 38 mm 2497350
11300
404
Zsolnay ezüst és fehér mázas porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 50 mm 2497354
11301
404
Zsolnay eozin mázas porcelán nyaklánc medál, szövet láncon. Jelzett, hibátlan, eredeti dobozával. 50 mm 2493947
11302
404
28000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF