Porzellan

Zahl der Lose: 363

Hüttl Tivadar féle japán mintás tányér, jelzett, sérült, d: 26 cm
11436.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sarreguemines Louis XV klf. csészék, aljak és kiöntő. Részben jelzett. Sérült.
11437.

Rufpreis:
8 000 HUF
20

Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 22 cm
11438.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rosenthal Diszkoszvető, bisquit porcelán, jelzett, kopott, m: 40 cm
11439.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00
18

Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, hibátlan, jelzett: Royal Meissen II. Osztály.
11440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schütz Blansko pillangós kerámia tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérült. d: 18 cm
11441.

Rufpreis:
3 000 HUF
19

Ens vadászó agarak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:29 cm, m:14 cm
11442.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 803 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1803. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (fül hiány és sérült)
11443.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
13

Wedgewood hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
11444.

Rufpreis:
1 200 HUF

4 db Arzberg porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm
11445.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db Limoges Louis Arnaud zománcozott porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm
11446.

Rufpreis:
5 000 HUF

Limoges porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm
11447.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF