Porzellan Zahl der Lose: 363
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2493200
11436
404
Hüttl Tivadar féle japán mintás tányér, jelzett, sérült, d: 26 cm 2493206
11437
404
Sarreguemines Louis XV klf. csészék, aljak és kiöntő. Részben jelzett. Sérült. 2493357
11438
404
Sarreguemines dísztányér, jelzett, kopott, d: 22 cm 2494003
11439
404
40000
Rosenthal Diszkoszvető, bisquit porcelán, jelzett, kopott, m: 40 cm 2493439
11440
404
Meisseni porcelán teás csésze, aljjal. Máz alatti kék festés, hibátlan, jelzett: Royal Meissen II. Osztály. 2493445
11441
404
Schütz Blansko pillangós kerámia tál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, sérült. d: 18 cm 2493892
11442
404
Ens vadászó agarak, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:29 cm, m:14 cm 2488075
11443
404
Biedermeier bécsi csésze porcelán, sárga fonddal és aranyozással, ívelt füllel. Mindkét darabon jelzett: masszába nyomott 803 és gyári Altwien márkajel. Bécs, 1803. Csésze m.: 7,5 cm, alj d.: 13 cm (fül hiány és sérült) 2494905
11444
404
Wedgewood hamutál. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 11 cm
2495536
11445
404
4 db Arzberg porcelán tányér. Matricás, jelzett, hibátlan d: 25 cm 2495522
11446
404
2 db Limoges Louis Arnaud zománcozott porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15x12 cm 2495517
11447
404
Limoges porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF