Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, 8x4,5c... https://www.darabanth.com/de/404-Fernauktion/404.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Aquincum-porcelan-rozsa-kezzel-festett-jelzett-serulesekkel-8x4-5cm~II2491116
2491116
11384
404
Rufpreis:
1 600 HUF 4,34 EUR , 5,00 USD
Beschreibung: Aquincum porcelán rózsa, kézzel festett, jelzett, sérülésekkel, 8x4,5cm
: karap_norbert