Bogdánfy Ödön: A természetes vízfolyások hidraulikája. I-II. kötet. Bp. 1906. Franklin. 285 l. 294 l.Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban
John H Perry: Vegyészmérnökök kézikönyve. Szerk.: Robert H. Perry, Cecil H. Chilton, Sidney D. Kirkpatrick. Bp., 1968., Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Paul Karlson: A gépmadár. Ford.: Rácz Elemér. Kir. M. Természettudományi Társulat Természettudományi Könyvkiadóvállalata CXI. (111) köt. Bp. 1938, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+1+392 p.+32 (fekete-fehér képtáblák 16 levélen) t. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
H. Claassen: Die Zuckerfabrikation mit besonderer Berücksichtigung des Betriebes. Magdeburg, 1930, Schallehn & Wollbrück. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
2 db műszaki könyv: Csonka Pál, dr.: Keresztszerkezetek számítása a Cross módszer segítségével. Bp., 1943. 29p. , Pelikán József: Tartószerkezetek. Bp., 1959. Tankönyvkiadó
Acélcső gyártmányok. I. sz. függelék. Weiss Manfred Acél - és Fémművei Részvénytársaság. Bp, 1939, Közlekedési Nyomda Kft. Műbőr kötésben, jó állapotban.
Apor Dezső-Nagy Béla: Hogyan készül? A modern technika és az ipari munka vívmányai. Bp., 1928, Athenaeum, VII+260 p. Második kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal. , kissé kopott borítóval.
3 db füzet - Grész Leó: Tesla kísérletei + Biacs Nándor: A grammofon kezelése és javítása + Orbán Dezső: A kis nyomdagép készítése. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.