Tatarozási zsebkönyv. Szerk.: Dános György, Hír Alajos. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó. 820 p. Második kiadás. Kiadói műbőr-kötés, kissé foltos, a könyvtesttől elvált elülső borítóval és gerinccel.
Jenny Raggett - William Bains: Mesterséges intelligencia A-Z. Kepes János fordítása. Bp, 1994, Akadémiai Kiadó. Papírkötésben, kissé koszos borítóval, de egyébként jó állapotban.
Heller Andor, Vámos László: Színes Fényképezés. Bp. 1956, Műszaki könyvkiadó. Számos illusztrációval, színes képekkel. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos állapotban.
Dokumentumok a magyar szénbányászat történetéből 1945-1949. Összeáll. és a bevezetőt írta: Erdmann Gyula és Pető Iván. Források a magyar népi demokrácia történetéhez. I. köt. Bp., 1975., Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés.
Repülőgép enciklopédia. Látvány és technika. Bp.,1992,Gemini. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Kiszely Gyula: A magyarországi öntészet története képekben. A szerző által dedikált példány! Bp., 1978., Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált.
Ipari szakkönyvtár 4 kötete: Kollányi Béla: Kőműves szakismeretek, Kovács Géza: Falfestő- és mázolómunkák, Bán Lajos-Zeles Gyula: Épületburkoló munka, Takács-Magyarossy-Sávolt- Sebestyénné dr. Gömöri-Szikra: Kis hűtőberendezések üzembe helyezése és javítása. Bp., 1978-1987, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötések és kiadói papírkötés, változó állapotban, közte kopott borítóval is.