Bücher: Technik

Zahl der Lose: 42

17731.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Lovas Béla: Mikroszkóp-mikrokozmosz. Bp., 1984, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17732.

Rufpreis:
2 000 HUF

17733.

Rufpreis:
800 HUF

Liener György: Autótípusok. Budapest, 1977, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva.
17734.

Rufpreis:
1 200 HUF

17735.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kazinczy László: Szerszámgépek. I. köt. Egyetemi tankönyv. Bp., 1955., Tankönyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 1500 példányban. + N. Sz. Acserkan: Fémforgácsoló szerszámgépek számítása és tervezése. Egyetemi tankönyv. Bp., 1953., Tankönyvkiadó. Kiadói kopott félvászon-kötés. Megjelent 3000 példányban.
17736.

Rufpreis:
1 000 HUF

Pattantyús Géza: Gépészeti zsebkönyv I-II. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerincekkel, az I. kötet gerince javított.
17737.

Rufpreis:
1 000 HUF

17738.

Rufpreis:
1 200 HUF

Almássy Tibor, Vargha Zoltán: Gépjárművek korrózióvédelme. Bp., 1983, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
17739.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

17740.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Miklós: Polgári repülőbalesetek és katasztrófák fekete könyve. 1990-2002. Tények, adatok, információk a jelentősebb légi szerencsétlenségekről. 1990-2002. Bp., 2002, Syca. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17741.

Rufpreis:
2 000 HUF

17742.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF