A Sárospataki Református Kollégium története. Szerk.: A tiszáninneni református egyházkerület elnöksége. Bp., 1981, Református Zsinati Iroda. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
Dr. Czaich Árpád Gilbert-Fráter Aladár: X. Pius pápa életének és uralkodásának története napjainkig. Bp., 1907, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés kopottas állapotban, sérült gerinccel és kijáró lapokkal. Intézményi bélyegzővel.
Szimonidesz Lajos: Primitív és kultúrvallások. Iszlám és buddhizmus. Bp., é.n., Dante. 306+14 p. Első kiadás! Számos szövegközi illusztrációval, fekete-fehér képtáblákkal, egy térképpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült, kopott gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.