Bücher: Religion Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2445443
17798
402
Books: Religion
Szent Ágoston vallomásai. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel kísérte: Városi István. Bp., 1974., Ecclesia. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. 2474677
17799
402
Books: Religion
Dr. Nyisztor Zoltán: Teréz a stigmatizált. A konnersreuthi esermények tudományos megvilágításban. Bp., 1929, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2460008
17800
402
Books: Religion
2428810
17801
402
Books: Religion
Dr. Bucsi József: Elsőáldozók és bérmálkozók hittankönyve. Bp, 1967, Szent István Társulat - Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban. 2456183
17802
402
Books: Religion
A budapest-újlaki róm. kath. egyház évkönyvei. I. 1926. Bp.,(1926), Held-ny. Átkötött kopott félvászon-kötés.
2428807
17803
402
Books: Religion
Bibliai történetek a katekizmus igazságaival. Hittankönyv az általános iskolák III-IV. osztályának katolikus tanulói számára. Bp, 1964, Szent István Társulat- Apostoli Szentszék Könyvkiadója. Papírkötésben, jó állapotban. 2475422
17804
402
Books: Religion
Bunyan János: Szent háború. (Dr. Czakó Jenő fordítása nyomán). Gépirat. Félvászon kötés, kopottas állapotban. 2473635
17805
402
Books: Religion
Tóth Tihamér: A tiszta férfiúság. Levelek Diákjaimhoz I. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1938., Stephaneum. Kiadói papírkötés. +1941 XXIX Katolikus Nagygyűlés prospektusa, hajtásnyommal. 2470357
17806
402
Books: Religion
Prohászka Ottokár: A diadalmas világnézet. Esztergom, 1906, Buzárovits Gusztáv. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval.
2460082
17807
402
Books: Religion
Rózsásné Kubányi Andrea: Hűséggel a megpróbáltatásokban - Szerzetesek életútja a szétszóratástól napjainkig. Bp., 2014, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. 2001778
17808
402
100
Books: Religion
...miként a csillagok... Dr. Koncz Sándor emlékére. Szerk.: Dienes Dénes. Alsóvadász, 1993, Református Egyházközség. Kiadói papírkötés. 2458397
17809
402
Books: Religion
Tárkányi Béla: Hajadonok őrangyala. Katholikus imakönyv. Pest, [1872], Heckenast Gusztáv. 304 p. Fekete-fehér, acélmetszetű táblákkal illusztrálva. A könyvet díszítő metszetek Brockhaus F.A.-nál, Lipcsében készültek. Korabeli aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lapok ragasztottak. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF