Bücher: Religion

Zahl der Lose: 44

Rösler, Augustin: Liebfrauenschule. Lehr- und Gebetbuch für katholische Frauen und Jungfrauen. Mit fünf Bildern. Freiburg im Breisgau, 1922, Herder & Co. GmbH Verlagsbuchhandlung. Fekete-fehér illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, álbordás egészbőr-kötés, az elülső borítón női alakot formázó bőr plasztikával, aranyozott lapélekkel, a kötéstáblák és a szennylapok kissé sérültek, egyébként jó állapotban.
17810.

Rufpreis:
3 000 HUF

17811.

Rufpreis:
3 000 HUF

17812.

Rufpreis:
1 200 HUF

17813.

Rufpreis:
3 000 HUF

17814.

Rufpreis:
1 000 HUF

17815.

Rufpreis:
1 000 HUF

17816.

Rufpreis:
1 000 HUF

17817.

Rufpreis:
2 000 HUF

17818.

Rufpreis:
800 HUF

Lajos Árpád: A magyar nép játékai. Franklin-Társulat kiadása. Ebből  a kötetből a képmellékletek hiányoznak. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt kötés, gyűrt, megkopott borító.
17819.

Rufpreis:
1 000 HUF

17820.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

17821.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF