Bücher: Reise und Ortgeschichte Zahl der Lose: 189
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2400603
15085
401
Books: Travelling, Local History
2330627
15086
401
2338047
15087
401
Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 2218486
15088
401
2280369
15089
401
2280854
15090
401
A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
2463127
15091
401
Fabio Bourbon - Paola Aghina: Olaszország. Bp., 1992. Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2433520
15092
401
2463300
15093
401
Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Bp., 1982, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval
2463287
15094
401
Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval 2463126
15095
401
Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
2466813
15096
401
Budapest Lexikon. I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. 755+670 p. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF