Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

15085.

Rufpreis:
1 000 HUF

15086.

Rufpreis:
1 200 HUF

Az István téri színház 1872-1874. Színháztörténeti füzetek 76. Kültelki színházak műsora 1. Szerk.: Dés Mihály. Bp., 1986, Magyar Színházi Intézet. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15087.

Rufpreis:
800 HUF

15088.

Rufpreis:
2 400 HUF

15089.

Rufpreis:
800 HUF

A Jászság bibliográfiája. Szerk.: Gulyás Erzsébet. Jászberény, 2002, a Jászok Egyesülete és a Városi Könyvtár és Információs Központ kiadása. Papírkötésben, szép állapotban.
15090.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fabio Bourbon - Paola Aghina: Olaszország. Bp., 1992. Gabo. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15091.

Rufpreis:
1 000 HUF

15092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antalffy Gyula: Reformkori magyar városrajzok. Bp., 1982, Panoráma. Vászonkötésben, papír védőborítóval
15093.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szabó Erzsébet: Kézi gyártású finomüvegek. Bp., 1980. Műszaki Könyvkiadó, Egészvászon kötés, papír védőborítóval
15094.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pogány Frigyes: Firenze. Bp., 1977, Corvina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
15095.

Rufpreis:
1 000 HUF

Budapest Lexikon. I-II. kötet. Szerk.: Berza László. Bp.,1993, Akadémiai Kiadó. 755+670 p. Második, bővített és átdolgozott kiadás. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példányok.
15096.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF