Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 189

15061.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bangha Béla, Artner Tivadar: Római utikalauz. A magyar közönség számára, számos képpel, tervrajzzal, és Róma színes térképével. Budapest, 1934, Pázmány Péter Irod. Társ. Kiadói papírkötés, kissé foltos borító
15062.

Rufpreis:
1 200 HUF

Prohászka László: Budavári szoborkalauz. Bp., 1990, Zrínyi. 64 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15063.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ernest Barker: Nagybritannia és a brit nép. Ford.: Körmendi Ferenc. London, én., Longmans, Green & Co. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
15064.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarr László: A régi Váci utca regényes krónikája. Bp., 1984, Helikon. 136 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
15065.

Rufpreis:
1 000 HUF

Im Auto durch Schweden cca 1940 84 p + 1 térkép Kiadói papírkötésben
15066.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Rados Jenő: A kolozsvári Szent Mihály templom restaurálása. Különlenyomat a TECHNIKA 1942. évi 5. számából. Bp, 1942, k.n. 8 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Papírkötésben.
15067.

Rufpreis:
1 200 HUF

15068.

Rufpreis:
800 HUF

Pest-Pilis Solt Megye XVI-XVII. századi dica- és dézsmajegyzékei. Közreadja Szakály Ferenc. Előmunkálatok Pest Megye Monográfiájához. I. kötet. Bp.,1995, Pest Megye Monográfia Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban.
15069.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lux Géza: Újabb ásatások a Margitszigeten. Különlenyomat a "Technika" 1938. évi 6. számából. Bp, 1938. 12 p. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrált. Kiadói papírkötés, lapok alján apró szakadással.
15070.

Rufpreis:
1 200 HUF

15071.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hazslinkszky Tamás: Barlangtúrák 8 országban. Bp., 1987, Sport. 449 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15072.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF