10503.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Bíró (László vagy Lajos?) jelzéssel: Esti Dunapart. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 32×45,5 cm