10504.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,65 EUR, 46,88 USD
Rácz jelzéssel (Rácz András?): Félelem, 1975. Olaj, farost, jelzett. Apró felületi sérülésekkel. Fa keretben. 51x28 cm