10502.
Beendet 399. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
11 000 HUF
29,81 EUR, 34,38 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm