Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2409836
17684
396
Books: Natural sciences, Medicine
Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 2411821
17685
396
Dr. Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1978, Medicina. Kiadói egészvászon kötés. 2409813
17686
396
Noszlopi László: Sorselemzés és kísérleti ösztöndiagnosztika. A Szondi-féle ösztönlélektan teljes ismertetése. Bp., 1989, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 2411735
17687
396
Csapó György: Csontkovácsolástól az energiaspirálig. 2005, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
2386172
17688
396
Peterson-Mountfort-Hollom: Európai madarai. Bp., 1986, Gondolat. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2390396
17689
396
Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
2330515
17690
396
Neufeld Ármin: A természettudomány járatlan útjain. Legujabb úttörő találmányok és felfedezések. Bp., én., szerzői kiadás. Papírkötés, kopott állapotban. 2002023
17691
396
100
Allan Pease-Barbara Pease: Testbeszéd a szerelemben. Fordította: Sóvágó Katalin. Bp.,2012, Park. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón gyűrődéssel. 2108408
17692
396
100
A természet könyve. Ég és föld. Szerk.: Dr. Nevelős Gyula. Írták: Péch Aladár, Tass Antal, Loczka Alajos, Róna Zsigmond, Hoffmann Ernő, Ballenegger Róbert, Kéz Andor: Bp., é..n, Könyvbarátok Szövetsége. Kiadói kissé kopott félbőrkötés. 2408749
17693
396
Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, az első borító szétvált, a hátsó borító részben szétvált, de belül jó állapotban. 2407234
17694
396
Gömör Béla: A magyar reumatológia adattára és képeskönyve. Bp., 1999, GMR Bt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2285945
17695
396
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF