Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

Csötörtök Csaba: Grafológia. Az íráselemzés kézikönyve. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
17684.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Mészáros István: Hipnózis. Bp., 1978, Medicina. Kiadói egészvászon kötés.
17685.

Rufpreis:
1 000 HUF
9

17686.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csapó György: Csontkovácsolástól az energiaspirálig. 2005, Magánkiadás. Kiadói papírkötés.
17687.

Rufpreis:
1 600 HUF

Peterson-Mountfort-Hollom: Európai madarai. Bp., 1986, Gondolat. 4. átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17688.

Rufpreis:
1 800 HUF

Öveges - Molnár: Színes atomfizika. Bp., 1964, Gondolat. Kiadói papírkötés.
17689.

Rufpreis:
1 000 HUF

17690.

Rufpreis:
1 000 HUF

17691.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17692.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

Szathmáry László: Magyar alkémisták. Bp.,1928, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben hiányos gerinccel, az első borító szétvált, a hátsó borító részben szétvált, de belül jó állapotban.
17693.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gömör Béla: A magyar reumatológia adattára és képeskönyve. Bp., 1999, GMR Bt. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17694.

Rufpreis:
1 400 HUF

17695.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF