Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 61

17696.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

17697.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű félbőr kötés, kötetenként változó állapotban.
17698.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lőrincz Pál, Petrich Géza: Ábrázoló geometria. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Melléklettel. Kiadói egészvászon kötés.
17699.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói félvászon-kötés.
17700.

Rufpreis:
1 600 HUF

17701.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház-Rendelőintézet Jubileumi Tudományos Évkönyve 1932-1982. Bp., 1982, Bajcsy-Zsilinszky Kórház - Rendelőintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.
17702.

Rufpreis:
1 000 HUF

17703.

Rufpreis:
1 000 HUF

17704.

Rufpreis:
1 000 HUF

17705.

Rufpreis:
1 800 HUF

Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással.
17706.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Weiser István - Dr. Zajtay Artur: Takarmányozástan. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, kopottas állapotban.
17707.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF