Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1903837
17696
396
100
Books: Natural sciences, Medicine
2345282
17697
396
2412794
17698
396
Tolnai: Orvos a családban I-V. kötet. Bp., Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Aranyozott gerincű félbőr kötés, kötetenként változó állapotban. 2412689
17699
396
Lőrincz Pál, Petrich Géza: Ábrázoló geometria. Bp., 1976, Tankönyvkiadó. Melléklettel. Kiadói egészvászon kötés.
2410570
17700
396
Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1961, Medicina. Kiadói félvászon-kötés. 2385955
17701
396
2386217
17702
396
A Fővárosi Bajcsy-Zsilinszky Kórház-Rendelőintézet Jubileumi Tudományos Évkönyve 1932-1982. Bp., 1982, Bajcsy-Zsilinszky Kórház - Rendelőintézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben.
2389712
17703
396
2365824
17704
396
2345840
17705
396
2325377
17706
396
Gaál István: Természettudományi koholmányok és balítéletek. Amit rosszul tudunk. Budapest, 1987., Terra-Maecenas, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötésben, az első oldalon beírással. 2406503
17707
396
Dr. Weiser István - Dr. Zajtay Artur: Takarmányozástan. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, tollas aláhúzásokkal, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF