Bücher: Naturwissenschaft, Medizin Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2413051
17660
396
Books: Natural sciences, Medicine
Lutter Nándor, Dr.: Mennyiségtan a középtanodák felsőbb osztályainak számára. Bp., 1866. Hartleben. Kiadói, kissé sérült papírkötésben
2407239
17661
396
2200
2406224
17662
396
Ötszámjegyű szorszámi és szögmértani táblák. Összeáll.: Lutter Nándor. Pest, 1866, Hartleben Adolf, XXXI+173+1 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, névbejegyzéssel. 2413055
17663
396
2413057
17664
396
Arányi Béla : Elemi mértan a középtanodák felsőbb osztályai számára. . Bp., 1877. Zilahy Sámuel Fűzve, kiadói papírkötésben kissé szakadozott széllel 72p. 2413056
17665
396
Arányi Béla : A sík elemző mértan köréből vett példák gyűjteménye. Bp., 1873. Lampel Fűzve, kiadói papírkötésben néhány gyűrött lappal 40 p 2345068
17666
396
2387587
17667
396
K. Stastny: Singvögel. Prága, 1980, Artia. Német nyelven. Színes képekkel gazdagon illusztrált ornitológiai, énekesmadarakról szóló könyv. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban. 2345603
17668
396
2412053
17669
396
Lengyel Endre: Fajdválfajok zúzókövei ásvány-kőzettani szempontból. Különlenyomat a Földtani Közlöny 1940. évi LXX. kötetéből. Bp., 1940, Mérnökök-ny., 15+1 p. Kiadói papírkötés. 2412054
17670
396
Lengyel Endre: Alföldi homokfajták ásványos összetétele. Különlenyomat a Földtani Közlöny LX. 1930. évi kötetéből. Bp., 1930, Kir. M. Egyetemi-ny., 67-75 p.+1 t. Kiadói papírkötés. 2412047
17671
396
1910 Kovách Aladár: Az "első segítségnyújtás" rövid vázlata. Bp., 1910, Budapesti Önkéntes Mentő Egyesület, (Pesti Könyvnyomda Rt.-ny.), 53 p. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF