cca 1932-40 össz. 8 db vintage fotó: 1932 Endresz György pilóta és Bitai Gyula navigátor temetésének gyászmenete (2 db); Olasz repülők Mátyásföldön; Horthy Miklós kormányzó autóban; Ciano gróf, olasz külügyminiszter Budapesten, az Andrássy úton a Hősök tere felé. 6x8,5 és 8x11 cm közötti méretben, vékony kartonra ragasztva, Horthy fotó törésnyomokkal, részben kopott
Justh Gyula (1850-1917) a Justh Párt (Függetlenségi és 48-as (Justh) Párt) találkozóján Justh birtokán Tornyán 1909. szeptember 20-án a párttá alakulás előkészítésén. Nagy méretű tabló fotó kartonon. Fotó méret 30x16 cm Karton méret: 43x27 cm
cca 1970-1980 Czinege Lajos (1924-1998) honvédelmi miniszter (1960-1984)és Oláh István (1926-1985) tábornokkal, későbbi miniszterrel (1984-1985) arab (?) küldöttséggel tárgyal, fotó, foltos, az egyik sarkán törésnyommal, 18x24 cm