cca 1940-43 össz. 5 db Ungváry (Ungvári) László (1911-1982) Kossuth-díjas magyar színművészt és színésztársait megörökítő vintage fotó különböző előadásokról: Somogyi Erzsi, Uray Tivadar, Lukács Margit, Tőkés Anna; hátoldalán feliratozott, datált és Wellesz Ella fotográfus bélyegzőjével jelzett felvétel, egyik hullámos, másik sarkaiban törésnyomokkal, 16,5x11,5 és 18x11,5 cm közötti méretben
cca 1968 Latinovits Zoltán (1931-1976) színművész a rádióstúdióban, a színpadon és a Tanulmány a nőkről c. filmben, 3 db vintage fotó, 20x24,1 cm és 10,4x14,4 cm között
cca 1949 Rákosi Mátyás propaganda fal és egy eseményen való megjelenése, 2 db fotó (a kisebb vintage kópia, a sajtófotó későbbi nagyítás), 24x18 cm és 3,2x4,7 cm
cca 1965 Bruno Kreisky osztrák külügyminiszter, későbbi kancellár magyar fogadáson egy beazonosítandó személlyel, hátoldalán feliratozott és Leo Rosenthal pecséttel jelzett vintage fotója, törésnyommal, 25x20 cm / Bruno Kreisky Austrian minister of foreign affairs, later chancellor, photo