Tétel

Katalognummer:

12738.
Beendet 394. Fernauktion
Foto

Rufpreis:

20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD

Beschreibung:

cca 1932-40 össz. 8 db vintage fotó: 1932 Endresz György pilóta és Bitai Gyula navigátor temetésének gyászmenete (2 db); Olasz repülők Mátyásföldön; Horthy Miklós kormányzó autóban; Ciano gróf, olasz külügyminiszter Budapesten, az Andrássy úton a Hősök tere felé. 6x8,5 és 8x11 cm közötti méretben, vékony kartonra ragasztva, Horthy fotó törésnyomokkal, részben kopott

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb